#2149 | (6) Delig lot diversen zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen en decoraties. 19e en 20e eeuw, gebruikssporen en deukjes. 79,5 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt