#2150 | (7) Delig lot schrijfgerei zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. 19e een 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 68,3 gram. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt