#2151 | (2) Lakstempels BWG.

Kavel verkocht
W.o. een exemplaar met kristallen heft. Frankrijk, 20e eeuw, gebruikssporen. H 8cm / H 7cm, 66,8 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt