#2152 | (4) Delig lot schrijfgerei zilver.

Kavel verkocht
Diverse uitvoeringen. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 55,9 gram. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt