#2153 | Bril 'Lotos' goud.

Kavel verkocht
Compleet met originele etui en omdoos. Duitsland , Eisingen, Lotos Goldbrillen GMBH, 20e eeuw, Keurtekens: 750 - gebruikssporen. 15,6 gram, 75 Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt