#2154 | Bonbon mand met hengsel zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met spijlen. Nederland, 1926, Keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, Q. H 11cm B 13cm, 101 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt