#2155 | Soezenmand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model in bootvorm afgewerkt met parelrand versieringen. Nederland, Haarlem, Jaques Vos & Co. 1942, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, H. H 4,5cm B 19cm D 12cm, 123,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt