#2156 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met spijl versieringen afgewerkt met parelranden. Nederland, 1927, Keurtekens: leeuw, minerva, onbekend meesterteken, R. H 11,5cm B 35,5cm D 22,5cm, 699,7 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt