#2157 | Brood mand met hengsel zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model met florale versieringen afgewerkt met parelranden. Nederland, Amsterdam, A. Bonebakker & Zoon, 1901, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, R. H 22cm B 33cm D 22cm, 592 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 300 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt