#2158 | Pastille mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt gegoten model met gegraveerde florale versieringen. Nederland, Zutphen, B. W. van Eldik, 1933, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Y. H 3cm dia 11,5cm, 71,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 20 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt