#2159 | Bonbon mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met opgesoldeerde parelrand. Nederland, schoonhoven, J. Krins, 1966, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G - gebruikssporen. H 5cm B 14cm D 11,5cm, 86,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt