#2160 | Soezen schaal zilver.

Kavel verkocht
Met gelobde omgeslagen rand. Duitsland , 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, onbekend meesterteken, 835, ZII. H 4cm Dia 22cm, 218,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt