#2161 | Brood schaal zilver.

Kavel verkocht
Gelobd ovaal gevormd model. Duitsland , Pforzheim, Lutz & Weiss, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 835S. H 6cm B 33cm D 21cm, 350,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt