#2162 | Pastille mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met spijl versieringen en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Schoonhoven, G. Reijnen, 1923, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N - gebruikssporen. H 5cm B 11,5cm D 7cm, 60,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt