#2163 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt afgewerkt met parelrand. Nederland, 1926, Keurtekens: leeuw, minerva, Q - gebruikssporen. H 5cm B 16cm D 8cm, 65,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt