#2164 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model afgewerkt met parelrand. Nederland, 1910, Keurtekens: leeuw met sleutel, minerva, A, onleesbaar meesterteken gebruikssporen. H 11cm B 28cm D 16cm, 415,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 170 - € 300.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt