#2165 | Brood mand (groot model) zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkte mand met florale decoraties en opegesoldeerde gegoten randen en handvatten. Nederland, Voorschoten, L. Marcelis, 1948, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N - lichte gebruikssporen. H 14cm B 43cm D 27cm, 936,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 380 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt