#2166 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt zwaar model met spijlen, afgewerkt met parelranden op bolpootjes. Nederland, Sneek, P. Spoelstra, 1912, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, C. H 8cm B 20cm D 11cm, 231,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt