#2169 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt boot vormig model afgewerkt met parelranden. Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1923, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N 98,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt