#2170 | Cake schaal zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van cartouches met uitgebeelde herbergscenes in relief. Nederland, Haarlem, Zaanlandse zilversmederij, 1933, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, Y. H 6cm dia 23,5cm, 445,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt