#2171 | Delicatessen hengsel mandje zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai ajour opengewerkt met versieringen van Linten, strikken en parelranden. Engeland, Londen, John Henry Rawlings, 1897, Keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, b. H 16cm, 158,8 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt