#2175 | (2) Hengselmanden zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit soezenmand en bonbonmand beiden met florale versieringen en hengsel. Nederland , S`Gravenhage, D.J. Aubert, 20e eeuw, Keurtekens: 835, meesterteken, ZII - lichte gebruikssporen. 619,1 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 250 - € 450.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt