#2176 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Fraai model met gegoten en deels gegraveerde florale versieringen en ajour opengewerkt. Nederland, Haarlem, Zaanlandse zilversmederij, 1925, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. H 10cm B 33,5cm D 22cm, 688,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 280 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt