#2177 | Brood mand zilver.

Kavel verkocht
Fraai model met gegoten en deels gegraveerde florale versieringen en ajour opengewerkt. Nederland, 1960, Keurtekens: Leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, a - reparatie aan de bodemplaat. H 11,5cm B 33,5cm D 21,5cm, 645,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 260 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt