#2178 | Bonbon schaal zilver.

Kavel verkocht
Ovaal gevormd en organisch vormgegeven met balversieringen op 3 bolpoten. Nederland, Amsterdam, L. J. Braakman, 1918, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, I - lichte gebruikssporen. H 3,6cm B 15,8cm, 92,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt