#2179 | Bonbon schaal zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met opgesoldeerde ornamentele handvatten. Nederland, Voorschoten, L. Marcelis, 1947, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M. H 6,7cm B 16,5cm, 128,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt