#2180 | Bonbon mandje zilver.

Kavel onverkocht
Ajour opengewerkt ovaal model met gegraveerde florale versieringen. Nederland, Zutphen, B. W. van Eldik, 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken. H 2,5cm B 17cm, 120 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt