#2181 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met griekse rand, afgewerkt met parelrand en strik gevormde handvatten. Nederland, Hoorn, J. Mes, 1921, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L. H 7cm B 18cm D 9,5cm, 125,2 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt