#2182 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt ovaal model afgewerkt met parelrand. Nederland, Leiden, D. A. Meijer, 1921, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, L. H 5cm B 13cm D 9,3cm, 106,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt