#2183 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt afgewerkt met parelrand en strik gevormde handvatten. Nederland, Voorschoten, J. M. van Kempen & Zonen, 20e eeuw, Keurtekens: zwaardje, meesterteken. H 5cm B 15,5cm D 8,5cm, 78,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 45 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt