#2185 | Pastille mandje met hengsel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met ajour opengewerkte spijlen versieringen op voet. Nederland, 1826, Keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, R - gebruikssporen. H 10cm B 9,5cm, 67,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt