#2186 | Fruitschaal zilver.

Kavel verkocht
Fraai gehamerd uitgevoerd op bolpoten in art-deco stijl. Duitsland , Bremen, B. W. K. S. (Bremer Werkstätten (für) kunstgewerbliche Silberarbeiten), 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 925 - lichte gebruikssporen. H 9cm dia 26,5cm, 425,9 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt