#2187 | Bonbon schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Gehamerd afgewerkt ovaal model met opgesoldeerde parelrand. Nederland, Schoonhoven, C. F. Werwer, 1931, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W - gebruikssporen. H 5cm B 16cm D 9,3cm, 85,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt