#2188 | (2) Delige set manden zilver.

Kavel onverkocht
Bestaande uit bonbonmandjes in 2 maten beide ajour opengewerkt met opgesoldeerde handvatten. Nederland, Voorschoten, van Kempen, 1949/1950, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O,P - lichte gebruikssporen. B 15cm & B 17cm, 198,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 140.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt