#2189 | Bonbon schaal zilver.

Kavel verkocht
Gehamerd uitgevoerd met gelobde randen op 3 poten. Nederland, Voorschoten, L. Marcelis, 20e eeuw, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken gebruikssporen en deukjes. H 7cm dia 14cm, 130,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt