#2190 | Bonbon schaal zilver.

Kavel verkocht
Ovaal uitgevoerd gehamerd model met opgesoldeerde handvatten en omgeslagen bovenrand. Duitsland , Bremen-Hemelingen, M. H. Wilkins & Söhne, 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 830S. H 5cm B 17,5cm D 13cm, 94 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt