#2191 | Fruitschaal zilver.

Kavel verkocht
Gelobde uitvoering met schelpvormige randversieringen. Frankrijk, Parijs, Maison Boin Taburet, G. Boin, 1893-1900, Keurtekens: Mercury 1, meesterteken, Boin Taburet a Paris gebruikssporen. H 6,5cm dia 25,5cm, 772,7 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 320 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt