#2200 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met spijlen en waaier details en met parelrand afgewerkt. Nederland, Schoonhoven, J. van der Dussen, 1916, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, G. H 6cm B 13cm D 8cm, 87,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt