#2201 | (2) Bonbon mandjes zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met spijlen en met parelrand afgewerkt. Nederland, 1923, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, N. H 5,5cm B 13,5cm D 7,5cm, 138,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt