#2202 | Bonbon mandje zilver.

Kavel onverkocht
Ajour opengewerkt met gevormde handvatten en afgewerkt met opgesoldeerde parelranden. Nederland, Schoonhoven, Gerrit Greup Regtdoorzee, 1911, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, B. H 6cm B 15,3cm D 9cm, 116,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt