#2203 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met spijlen en waaier versieringen en afgewerkt met parelrand. Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1955, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, U. H 5cm B 15cm D 9cm, 58,4 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt