#2204 | Soezen mand zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt rond model met rocaille en raster vormen. Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1977, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, r. H 8cm dia 18,5cm, 272,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 110 - € 180.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt