#2205 | Room kom zilver.

Kavel verkocht
Versierd met gedreven rocaille en bloemenmand versieringen op voet. Nederland, Sneek, Blankers & Gieliam, 1885, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, A. H 7cm dia 12,5cm, 149,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt