#2206 | Schaaltje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt met gegoten dieren en florale versieringen. Nederland, s`Hertogenbosch, J. W. Vogel, 1924, Keurtekens: leeuw, meesterteken. dia 12,5cm, 74,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt