#2209 | (3) Sier hengselmandjes zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in filigrain werk. 19e en 20e eeuw, Keurtekens: ZI - gebruikssporen. 118 gram. Geschatte opbrengst: € 70 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt