#2210 | Persische sierschaal zilver.

Kavel verkocht
Ingelegd zilver met emaille en vergulde delen en afgebeelde persische koning. 18e / 19e eeuw, Keurtekens: ZII - gebruikssporen en deukjes. H 6cm dia 13cm, 159,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt