#2212 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt en versierd met filet randen en parelrand. Nederland, Utrecht, C. L. J. Begeer, 1912, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, C. H 4,5cm B 13,5cm D 8,7cm, 85,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt