#2213 | Soezenmandje zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met ajour opengewerkt en met gegraveerde acanthus blad en andere florale versieringen en opgesoldeerde sierrand. Nederland, Haarlem, Zaanlandse zilversmederij, 1939, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, E 257,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt