#2214 | Bonbon mandje zilver.

Kavel verkocht
Ajour opengewerkt model voorzien van parelrand decoratie. Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1957, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, X. H 5,5cm B 14cm, 80,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt