#2216 | Soezenmandje zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met florale versieringen, gedeeltelijk opengewerkt en in relief 2 putti. Duitsland , 20e eeuw, Keurtekens: maan, kroon, 800 - gebruikssporen. H 4,5cm B 20,5cm D 14,5cm, 129,7 gram. Geschatte opbrengst: € 40 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt